KONST / Litografier / Färglitografi 13152160
nr 1315 2160
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 237/460. Motivet: 40x30cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:14:45
500 kr
700 kr
23 mar